Reet Kalamehe inglimaalide näitus

Oktoobris ja novembris on kõigil huvilistel võimalik tutvuda Reet Kalamehe inglimaalidega Clarion Hotell Euroopas. Kui sulle võiksid meeldida inglid, kaksikhinged, taevahobud ja taevased teelised – sea sammud Euroopa hotelli 2.korrusele ja kingi endale helge elamus.
Ja kui soovite kohtuda oma inglimaailma teejuhi/kaitseingliga, andke sellest kunstnikule teada. Näitusel neid pilte ei näe, kuna need on väga personaalsed ja loodud konkreetset inimest toetama.

Reet Kalamees/ kunstnikunimega Margaret
Koduleht: www.angellaria.com
margaret@angellaria.com +372 51 44 595

  1. Anne ütleb:

    Imelised maalid :) Käisin neid Margareti kodulehel galeriist nautimas. Kaotasin ajataju ja minu sees hakkas mängima imeline muusika. Siis siirdusin galeriist inspiratsiooni nurgakesse ja teate mis ...! Mind kõige rohkem paelunud maalide inspiratsioonilaused tekitasid minus suht tugevaid ja särisevaid energialaineid. Ma olen kogetu eest tänulik :) Anne :)

  2. MAVIS CALOS ütleb:

    Tähelepanu !!! minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing. Attention !!! my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.

Jäta kommentaar

Tekkis küsimus või ettepanek?

Anna endast teada ja teeme koos keskkonna paremaks:


Et saaksime vastata Sulle, siis sisesta ka e-post: