Meile kõigile meeldib olla ja särada. Iga hetk see ei õnnestu, vähemalt minul. Selle nimel, et õnne- ja särasekundid muutuksid minutiteks ja tundideks, tuleb endaga tööd teha, õppida. Kui tahad suuri lihaseid, lähed jõusaali. Tahad enesekaitset õppida, lähed karate trenni. Huvitab viiulimäng, registreerud muusikakooli. Tunda iga hetk rõõmu ja särada, on samuti võimalik õppida.

Pakun välja, kuidas seda teha.

Esiteks võta endale aega umbes 15 minutit. Rahune ja käitu, nagu oleks endaga toimetamiseks aega pool päeva. Kui inimesele öelda: " Ole õnnelik, naudi, naerata!",  on seda suhteliselt raske teha. Samas, kui naeratada niiöelda tahtlikult, hoida naeratust huulil, tõlgendab keha seda kui positiivse emotsiooni väljendust. Ja tekitabki ise endas selle. Viib keha kõrgemasse vibratsiooni.

Sellele järgneb üldine heaolu ja õnnetunne. Sa muutud õnnelikumaks inimeseks. Hakkad rõõmsaid situatsioone ja inimesi märkama, oma ellu tõmbama. Mingi aja pärast tulevad ellu ka materiaalset heaolu väljendavad asjad. Tavaliselt arvame, et oleks mul helepunane Ferrari, piltilus kuninganna või prints kodus, elaksin villas,  no siis... oleksin kõige õnnelikum ja säravam. Positiivne emotsioon valguks minust kõigele ümbritsevale nagu toomingalõhn maikuus ja mu naeratus paneks maailma särama! Kui sul hetkel pole Ferrarit ja sa ei ela villas, siis hakkame koos õppima SISEMIST SÄRAVAMAT NAERATUST.

..Küll prints ka kord selle peale välja ilmub.

Alustuseks lõdvesta nägu nii hästi kui oskad. Lase rahu ja raskus oma otsaesisele, põskedele, lõuale. Silmad on lõdvad, pilukil. Suu on kergelt paokil. Keel pane suulakke nii, et see kergelt puudutab hambaid. Tõmba suunurgad üles, aita kasvõi näppudega, et nad sellega harjuks. Ninasõõrmed on maksimaalselt avatud, et hapnikku pääseks rohkem kehasse.

Taju kogu maailma: nuusuta, näe, kuula läbi lõtvuse ja rahuloori. See vajab harjutamist. Naerata naudiguga, kogu kehaga. Tavaliselt kipuvad pingesse jääma lõualihased. Nende lõdvestamiseks vajavad nad venitust. Kasuta venitamiseks veinipudeli korki, mida hoiad 5-10 minutit hammaste vahel. See venitab lõualihased välja. Hiljem nad lõdvestuvad (seda tee eraldi harjutusena muul ajal, kui loed miskit või vaatad televiisorit).

Praktiseeri SISEMIST SÄRAVAMAT NAERATUST umbes 15 minutit. Naudi oma tegemist. Tunne, kuidas rinnus lööb loitma roosa leek. Kuidas soojus valgub üle kogu keha. Ole see naeratus, mida maailmalt iseenda suhtes ootad.

Naeratame:)
Ralf

 1. :) ütleb:

  :)

 2. jonnakas ütleb:

  :)))))))))))))

 3. kersti ütleb:

  :)

 4. Mare ütleb:

  Nii lihtne ongi, õige ja hea! :)

 5. Lehte ütleb:

  See naeratus on iseenesele lihvitud kullatera mida tuleb hoida puhtana ja sÄravana.TÄnan ja naeratan!

 6. Oma loomult olen ma rõõmsameelne...olen seda öelnud juba mitukümmend aastat!Olles ülitundlik - ütleb:

  Oma loomult olen ma rõõmsameelne...Nii ma olen öelnud juba paarkümmend aastat...aga elu on toonud erinevaid õppetunde...Olles varsti 60...olen tasakaalukam ja tervem... samas olen ülitundlik...ei saa ju leppida ebameeldivustega...reageerin kas sõna või pilguga.Aga see on ju minu arvamus...tõde on paljude jaoks valus.Ja see on ju minu tunne mistahes olukorras...Aga minu suunurgad on ülespidi...Loodan ,et jõuan oma kaaslastega varsti Ralfi juurde...et me oskaks valutumalt edasi minna...Tervitused ja ilusat päeva kõigile! Tiina Tartust

 7. MAVIS CALOS ütleb:

  Tähelepanu !!! minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing. Attention !!! my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.

Jäta kommentaar

Tekkis küsimus või ettepanek?

Anna endast teada ja teeme koos keskkonna paremaks:


Et saaksime vastata Sulle, siis sisesta ka e-post: