Meile kõigile meeldib olla ja särada. Iga hetk see ei õnnestu, vähemalt minul. Selle nimel, et õnne- ja särasekundid muutuksid minutiteks ja tundideks, tuleb endaga tööd teha, õppida. Kui tahad suuri lihaseid, lähed jõusaali. Tahad enesekaitset õppida, lähed karate trenni. Huvitab viiulimäng, registreerud muusikakooli. Tunda iga hetk rõõmu ja särada, on samuti võimalik õppida.

Pakun välja, kuidas seda teha.

Esiteks võta endale aega umbes 15 minutit. Rahune ja käitu, nagu oleks endaga toimetamiseks aega pool päeva. Kui inimesele öelda: " Ole õnnelik, naudi, naerata!",  on seda suhteliselt raske teha. Samas, kui naeratada niiöelda tahtlikult, hoida naeratust huulil, tõlgendab keha seda kui positiivse emotsiooni väljendust. Ja tekitabki ise endas selle. Viib keha kõrgemasse vibratsiooni.

Sellele järgneb üldine heaolu ja õnnetunne. Sa muutud õnnelikumaks inimeseks. Hakkad rõõmsaid situatsioone ja inimesi märkama, oma ellu tõmbama. Mingi aja pärast tulevad ellu ka materiaalset heaolu väljendavad asjad. Tavaliselt arvame, et oleks mul helepunane Ferrari, piltilus kuninganna või prints kodus, elaksin villas,  no siis... oleksin kõige õnnelikum ja säravam. Positiivne emotsioon valguks minust kõigele ümbritsevale nagu toomingalõhn maikuus ja mu naeratus paneks maailma särama! Kui sul hetkel pole Ferrarit ja sa ei ela villas, siis hakkame koos õppima SISEMIST SÄRAVAMAT NAERATUST.

..Küll prints ka kord selle peale välja ilmub.

Alustuseks lõdvesta nägu nii hästi kui oskad. Lase rahu ja raskus oma otsaesisele, põskedele, lõuale. Silmad on lõdvad, pilukil. Suu on kergelt paokil. Keel pane suulakke nii, et see kergelt puudutab hambaid. Tõmba suunurgad üles, aita kasvõi näppudega, et nad sellega harjuks. Ninasõõrmed on maksimaalselt avatud, et hapnikku pääseks rohkem kehasse.

Taju kogu maailma: nuusuta, näe, kuula läbi lõtvuse ja rahuloori. See vajab harjutamist. Naerata naudiguga, kogu kehaga. Tavaliselt kipuvad pingesse jääma lõualihased. Nende lõdvestamiseks vajavad nad venitust. Kasuta venitamiseks veinipudeli korki, mida hoiad 5-10 minutit hammaste vahel. See venitab lõualihased välja. Hiljem nad lõdvestuvad (seda tee eraldi harjutusena muul ajal, kui loed miskit või vaatad televiisorit).

Praktiseeri SISEMIST SÄRAVAMAT NAERATUST umbes 15 minutit. Naudi oma tegemist. Tunne, kuidas rinnus lööb loitma roosa leek. Kuidas soojus valgub üle kogu keha. Ole see naeratus, mida maailmalt iseenda suhtes ootad.

Naeratame:)
Ralf

 1. :) ütleb:

  :)

 2. jonnakas ütleb:

  :)))))))))))))

 3. kersti ütleb:

  :)

 4. Mare ütleb:

  Nii lihtne ongi, õige ja hea! :)

 5. Lehte ütleb:

  See naeratus on iseenesele lihvitud kullatera mida tuleb hoida puhtana ja sÄravana.TÄnan ja naeratan!

 6. Oma loomult olen ma rõõmsameelne...olen seda öelnud juba mitukümmend aastat!Olles ülitundlik - ütleb:

  Oma loomult olen ma rõõmsameelne...Nii ma olen öelnud juba paarkümmend aastat...aga elu on toonud erinevaid õppetunde...Olles varsti 60...olen tasakaalukam ja tervem... samas olen ülitundlik...ei saa ju leppida ebameeldivustega...reageerin kas sõna või pilguga.Aga see on ju minu arvamus...tõde on paljude jaoks valus.Ja see on ju minu tunne mistahes olukorras...Aga minu suunurgad on ülespidi...Loodan ,et jõuan oma kaaslastega varsti Ralfi juurde...et me oskaks valutumalt edasi minna...Tervitused ja ilusat päeva kõigile! Tiina Tartust

 7. MAVIS CALOS ütleb:

  Tähelepanu !!! minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing. Attention !!! my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.

 8. Claudia Klein ütleb:

  Tere ja Tere tulemast Spotcapi ülemaailmsetesse laenuteenustesse. Minu nimi on Claudia Klein, olen laenuandja ja ka laenukonsultant. Kas vajate rahalist tugevdamist? kas vajate laenu erinevatel eesmärkidel? Kui vastus on jaatav, soovitan teil pöörduda minu ettevõtte poole | spotcapglobalservices@gmail.com | või kirjuta meile WhatsApp: +4915758108767 | ja teie kontol on laen 24 tunni jooksul, kuna pakume suurepäraseid laenuteenuseid kogu maailmas. Pakume kõikvõimalikke laenuteenuseid (isiklik laen, ärilaen ja palju muud), pakume nii pika- kui ka lühiajalisi laene ning lisaks saate laenata kuni 15 miljonit eurot. Minu ettevõte aitab teil mitmesuguste laenutoodete abil saavutada mitmesuguseid eesmärke. Me teame, et seadusliku laenu saamine on alati olnud tohutu probleem Üksikisikute jaoks, kellel on rahalisi probleeme ja kes vajavad selle lahendamist, on paljudel inimestel kõrgete intresside tõttu nii keeruline omakapitalilaenu saada kohalikest pankadest või muudest finantseerimisasutustest. määr, ebapiisav tagatis, võla ja sissetuleku suhe, madal krediidiskoor või muud põhjused Enam pole ooteaegu ega stressirohkeid pangavisiite. Meie teenus on saadaval ööpäevaringselt - saate laenu ja teha tehinguid igal ajal ja igal pool, kus seda vajate Pakume 24-tunnist maailmatasemel laenuteenust. Päringutele / küsimustele? - Saada e-kiri aadressile | spotcapglobalservices@gmail.com | või kirjuta meile WhatsApp: +4915758108767 | & Saate vastuse hetkega. Teie pere, sõbrad ja kolleegid ei pea teadma, et teil on vähe raha, lihtsalt kirjutage meile ja saate laenu. Teie rahaline vabadus on teie kätes!

 9. George Williams ütleb:

  Do you need a quick long or short term loan with a relatively low interest rate as low as 3%? We offer business loan, personal loan, home loan,auto loan, student loan, debt consolidation loan e.t.c. no matter your credit score. We are guaranteed in giving out financial services to our numerous clients all over world. With our flexible lending packages, loans can be processed and transferred to the borrower within the shortest time possible, contact our specialist for advice and finance planning. If you need a quick loan contact us at: email : gwilliams18443@gmail.com call or add us on what\'s app +1 979-773-8662

 10. John Williams ütleb:

  Do you need a Loan? Are you looking for Finance? Are you looking for a Loan to enlarge your business? I think you have to the right place. We offer Loans at low interest rate. Interested people should please contact us on For immediate response to your application, Kindly reply to this emails below only: johnwilliamsj687@gmail.com or what-app number +1 979-773-8662

 11. Claudia Klein ütleb:

  Hooaja komplimendid !! Kas vajate väga madala intressimääraga laenu? Taotlege kohe laenu Spotlight Global Services'is. * Kas otsite raha oma ettevõtte loomiseks? * Kas otsite laene suurte projektide elluviimiseks? * Kas vajate vähem kui 24 tunni jooksul laenu? * Kas vajate kiiret laenu erinevatel eesmärkidel? * Kas majanduse raskused mõjutavad teid? * kas teie pank või mõni muu finantsasutus on teile laenu andmisest keeldunud? Kui teie vastus on jaatav, saab minu firma teile abiks olla. Pakume parimaid laenuteenuseid kogu maailmas. Pakume teile suurepärast võimalust saada soodsat rahastamist isikliku laenuga kuni 5 miljonit eurot ja ärilaenuga kuni 15 miljonit eurot. Lepingu tingimused on selged ja mõlemad pooled korraldatud. Igakuiseid makseid ja tagasimakseperioode saab kohandada vastavalt teie rahalistele võimalustele. Tänu individuaalsele lähenemisele individuaalsetele vajadustele saavad peaaegu kõik taotlejad laenu. Huvitatud isikud või ettevõtted peaksid meile kirjutama: E-post: spotlightglobalservices@gmail.com | WhatsApp: +4915758108767 Saate meid hõlpsasti meie veebisaidil vaadata: || https://spotlightglobalfin.wixsite.com/financial || Oleme kirglik finantsilise kaasatuse arvestamise nimel. Meie laenud ja investeerimistooted on loodud selleks, et pakkuda teile mugavust ja väärtust. Spotlighti globaalsete finantsteenuste abil saate hüvasti jätta kogu oma finantskriisi ja raskustega, kuna oleme sertifitseeritud, usaldusväärsed, usaldusväärsed, tõhusad, kiired ja dünaamilised Soe soov Claudia Klein

 12. Susan Benson ütleb:

  Tere, daamid ja härrad, kas vajate rahalist abi? Olen Susan Benson. Olen laenuandja ja ka finantskonsultant. Kas vajate projekti lõpuleviimiseks ärilaenu, eralaenu, hüpoteeklaenu või laenu? kui teie vastus on jaatav, soovitan teil pöörduda minu ettevõtte poole. Pakume igasuguseid laenuteenuseid, sealhulgas pikaajalisi ja lühiajalisi laene. Lisateabe saamiseks kirjutage meile e-posti teel: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) või kirjutage mulle otse WhatsAppis: +447903159998 ja saate vastuse kohe. Oleme terviklik finantsteenuseid pakkuv ettevõte ja oleme pühendunud aitama teil täita kõiki teie püüdlusi. Oleme spetsialiseerunud struktureeritud finantslahenduste pakkumisele üksikisikutele ja ettevõtetele kõige tõhusamal ja kiiremal viisil. Siin on mõned põhjused, miks peaksite laenu saamiseks meiega ühendust võtma; * Mugavus - laenu saate taotleda igal ajal ja igal pool. * Paindlik summa - otsustate, kui palju soovite laenata. * Kiire otserahastus - saate oma laenu 24 tunni jooksul pärast kinnitamist. * Paindlik intressimäär - taskukohane intressimäär 3%. * Kõrge heakskiitmise määr * Paindlik tagasimakse - saate võimaluse valida tagasimaksekuupäev kas iganädalase, kuu- või aastase kestusega 1–30 aastat. * Lihtne veebirakendus. * Isikupärane juhendamine ja asjatundlikkus. * Varjatud tasud puuduvad Ärge kaotage võimalust rahaliste vahendite puudumise tõttu. Võtke kohe ühendust minu ettevõttega, me saame teid aidata laenuga, kuna oleme aidanud paljusid eraisikuid ja organisatsioone, kes on kogu maailmas kokku puutunud finantsraskustega Meie laenupakkumise kohta lisateabe saamiseks saatke meile oma laenutaotlus aadressil: E-post: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com WhatsApp: +447903159998 Vahendajad / konsultandid / maaklerid on teretulnud oma kliente tooma ja on 100% kaitstud. Täielikus usalduses teeme koostööd kõigi asjaosaliste huvides.

 13. LOAN OFFER ütleb:

  Tere härra / proua Pakume laenu alates: 10 000 kuni 9 500 000 € intressimääraga 2%. Teate, et raha laenamine on keelatud. Peate võtma laenu, märkige valdkonnad, kus saame. sind aitama: * Rahaliselt *Ettevõtte laen * Hüpoteegid * Investeerimislaenud * Autolaenud * Võlgade konsolideerimine * Krediidipiir * Teine hüpoteek * Krediidi tagasiostmine * Isiklikud laenud * Õpilaslaen Otsite projekti ja vajate rahastamist, vajate raha oma arvete tasumiseks, raha ettevõttesse investeerimiseks. võtke USAga ühendust e-posti teel [ georgewilliamsloanfirm333@gmail.com ]

 14. Wagner Clerk ütleb:

  Kuidas ma Christy Walton Finance'ilt laenu sain, olen sattunud petuskeemide kätte, kuni kohtun selle ustava laenuandjaga, kes andis mulle 50 000 euro suuruse laenu, ja nüüd usun, et on veel tõelisi veebilaenuandjaid, siin on meil (christywalton355@ gmail.com) laenuandja kohta, kui vajate rahalist abi, võite temaga abi saamiseks ühendust võtta: christywalton355@gmail.com

 15. Clairabel ütleb:

  Please visit (http://dradodalovetemple.com) i am here to give testimony on how this powerful spell caster called Dr Adoda helped me to fix my relationship. i was heartbroken when my fiancee told me he is no longer interested in marrying me because he was having an affair with the other woman where he work. I cried and sobbed every day, until it got so bad that I reached out to the Internet for help, that was when i read a review about the great work of Dr Adoda, then i contacted him for help to get my lover back, he helped me cast a powerful (reconciliation love spell) and to my greatest surprise after 48 hours of doing the love spell my Fiancee came back on his knees begging me to forgive him We are now happily married and all thanks goes to Dr Adoda Wonders for helping me save my relationship you can contact Dr Adoda through his email address: adodalovespelltemple440@gmail.com or WHATSAPP him on+2348112825421

 16. ielts スコア ütleb:

  あなたのコンテンツに出会ったことで、私の言語力が大幅に向上しました。 と同様に ielts スコア 私たちは読者にチャンスを増やす機会を提供します。 もっと素晴らしい情報を得るために必ず戻ってきます。 乾杯 Whatsapp... +44 7529 691593 EMail... Databasecertified@gmail.com https://bulldogsbytj.com/ielts-%e3%81%a8%e3%81%af/

Jäta kommentaar

Tekkis küsimus või ettepanek?

Anna endast teada ja teeme koos keskkonna paremaks:


Et saaksime vastata Sulle, siis sisesta ka e-post: