Et tervis oleks korras ja tunneksid end oma elu loojana, vajad sa tarkust. Lisaks sellele jõudu ja oskust, et teooria praktilisse ellu üle viia. Enamusel meist on mingisugused teadmised olemas. Kui mitte päris käepärast, siis intuitsiooni tasemel kindlasti. Oleme kuulanud mitmeid loenguid, käinud seminaridel. Lugenud mõnda innustavat teost, kuidas oma elule hoog sisse saada. Kohe peale loengut oleme kodu poole liikudes teinud suuri plaane: otsinud välja vanad tossud ja pannud kella äratama järgmisel päeval tund varasemast. Hommikul... läheb ikka tavaliselt. Sest uni on magusam kui mesi.

Lihtsalt ei ole jõudu alustada.

Sellel lehel püüan välja pakkuda lihtsaid harjutusi ja võimaluse teha nende jälgimine atraktiivseks. Aitan sul tunnetada seost harjutuste ja sinu heaolu vahel. Samuti püüan näidata seost sinu õnnetunde ja maailma heaolu vahel. Kui oled õnnelik ja harmoonias, siis sinu kõrgenenud vibratsioon muudab paremaks kogu ümbritseva vibratsiooni. Sinu armastus iseenda vastu, mis väljendub hoolitsuses enda eest, tõstab nii sinu kui meie väikese Eesti, samas ka kogu maailma vibratsiooni. Ei ole egoistlik tegeleda endaga. Iga tegevus, mis paneb särama sinu, paneb särama su ümbruse ja kõik need, kes seal viibivad.

Eesoleva lehe eesmärk on luua harmooniat ja armastust iseendas ja meid ümbritsevas maailmas. Me kõik koos loome seda, kui astume välja oma mugavusest ja alustame tegutsemisega.

Täna.

Naeratame:)
Ralf

 1. Kristel ütleb:

  Aga peale välja logimist enam oma e-posti aadressi ega salasõnaga sisse ei saa:(

 2. Riho ütleb:

  Kui on probleeme ja ettepanekuid, siis andke palun teada kalariho@gmail.com

 3. B. ütleb:

  Täpsemalt sama probleem, mis esimesel kasutajalgi, ei saa e-posti aadressi ja salasõnaga enam uuesti sisse.

 4. Riho ütleb:

  Nüüd korras. Tänud teatamast, tegijal juhtub :) Kõik ettepanekud ja muud teated on alati teretulnud. Päikest :)

 5. Kristel ütleb:

  Nüüd kõik toimib, suured tänd ja naeratame:):):)

 6. MAVIS CALOS ütleb:

  Tähelepanu !!! minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing. Attention !!! my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.

Jäta kommentaar

Tekkis küsimus või ettepanek?

Anna endast teada ja teeme koos keskkonna paremaks:


Et saaksime vastata Sulle, siis sisesta ka e-post: