Istu või lama mugavalt. Lase end lõdvaks. Vaata mõttes oma pead, käsi, keha, jalgu. Tunne kõikjal mõnusat raskust ja soojust. Hinga mõned korrad sügavalt.Sa oled rahus.

Hinga sügavalt sisse helevalget säravat valgust- sellist nagu suvetaeva valge pilv. Täida sellega oma kopsud, kogu keha, käed, jalad. Sa naudid seda ja naeratad.

Nüüd tunne, et oled valgusega üleni täitunud. See hakkab katma keha ka väljapoolt - nagu udu, õrn lumekiht. On imeline, hea tunne. Sa naudid seda ja naeratad.Saadad eneslevalgust ja armastust. See on imeline, hea tunne.

Valgus levib sinust kaugemale. Täidab ruumi sinu ümber. Kõikjal on hele valgus, justkui härmatise kristallid sätendavad sinu ümber. Sa naudid seda ja naeratad.

Nüüd kujutad ette, et näed kogu Eestimaad. Justkui suur aerofoto on sinu ees avanenud. Sinust lähtuv valgus ja sära katab seda õrna udulooriga, säraga. Sa naudid seda ja naeratad. Saadad mõttes kogu Eestimaale armastust. Kõigile inimestele, loomadele, jõgedele, järvedele - kogu elavale ja olevale. See on imeline hea tunne.

Sa näed enda ees meie imeilusat planeeti Maa.Ta on sinu ees nagu mõnus pisikene kera.Sinust kiirgav valgus mässib ta üleni endasse, hellitab ja kaitseb teda. Naudid seda ja naeratad. Saadad mõttes kogu Maailmale armastust. Kõigile inimestele, loomadele, jõgedele, järvedele - kogu elavale ja olevale. See on imeline, hea tunne.

Sa vajud sügavale oma sisemisse rahusse. Avad ennast kõigele ilusale ja heale - armastusele. Tunned, kuidas meie planeet Maa, kõik elav ja olev - inimesed, loomad, loodus, saadavad sulle oma armastust. Oled täielikult avanenud ja võtad kõik armastuse ja tänuga vastu. Hingad koos puude ja põõsatega. Voolad koos jõgedega - oled üks kõige elava ja olevaga. Sa naudid seda ja naeratad. See on imeline hea tunne.

Sa tunned kuidas meie väike Eestimaa, kõik elav ja olev siinsamas, saadab sulle armastust. Sa naudid seda ja naeratad.See on imeline hea tunne.

Saadad mõttes valgust, armastust, kõigile neile, kes hetkel koos sinuga mediteerivad. Oma lähedastele, sõpradele, iseendale. Sa naudid seda ja naeratad. See on imeline hea tunne.

Ja sa tunned kuis kõigilt neilt kiirgab soojust,valgust ja armastust SINULE. Sa naudid seda ja naeratad.See on imeline hea tunne.

Sa oled nüüd lõpetanud, naudi seda tunnet,mis sinus on. Ole tänulik-oled loonud armastuse sfääri endale, Eestimaale ja Maailmale.Võta endale veidi aega.

Siruta nüüd näppe,varbaid,käsi jalgu. Ava silmad ja naerata. Ringuta, painuta.

AITÄH SULLE.

Tee meditatsiooni iga päev, lase see voolama eneses. Näpuga järge pole mõtet ajada. Liigu nii kuidas vaim ja sisetunne sind juhivad. Naudi seda. Naerata.Tasapisi tekib sul oma sõnastus.

Naeratame koos.

Ralf

  1. adyashanti ütleb:

    ei tööta, kahju küll :(

  2. MAVIS CALOS ütleb:

    Tähelepanu !!! minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing. Attention !!! my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.

Jäta kommentaar

Tekkis küsimus või ettepanek?

Anna endast teada ja teeme koos keskkonna paremaks:


Et saaksime vastata Sulle, siis sisesta ka e-post: