Istu või lama mugavalt. Lase end lõdvaks. Vaata mõttes oma pead, käsi, keha, jalgu. Tunne kõikjal mõnusat raskust ja soojust. Hinga mõned korrad sügavalt.Sa oled rahus.

Hinga sügavalt sisse helevalget säravat valgust- sellist nagu suvetaeva valge pilv. Täida sellega oma kopsud, kogu keha, käed, jalad. Sa naudid seda ja naeratad.

Nüüd tunne, et oled valgusega üleni täitunud. See hakkab katma keha ka väljapoolt - nagu udu, õrn lumekiht. On imeline, hea tunne. Sa naudid seda ja naeratad.Saadad eneslevalgust ja armastust. See on imeline, hea tunne.

Valgus levib sinust kaugemale. Täidab ruumi sinu ümber. Kõikjal on hele valgus, justkui härmatise kristallid sätendavad sinu ümber. Sa naudid seda ja naeratad.

Nüüd kujutad ette, et näed kogu Eestimaad. Justkui suur aerofoto on sinu ees avanenud. Sinust lähtuv valgus ja sära katab seda õrna udulooriga, säraga. Sa naudid seda ja naeratad. Saadad mõttes kogu Eestimaale armastust. Kõigile inimestele, loomadele, jõgedele, järvedele - kogu elavale ja olevale. See on imeline hea tunne.

Sa näed enda ees meie imeilusat planeeti Maa.Ta on sinu ees nagu mõnus pisikene kera.Sinust kiirgav valgus mässib ta üleni endasse, hellitab ja kaitseb teda. Naudid seda ja naeratad. Saadad mõttes kogu Maailmale armastust. Kõigile inimestele, loomadele, jõgedele, järvedele - kogu elavale ja olevale. See on imeline, hea tunne.

Sa vajud sügavale oma sisemisse rahusse. Avad ennast kõigele ilusale ja heale - armastusele. Tunned, kuidas meie planeet Maa, kõik elav ja olev - inimesed, loomad, loodus, saadavad sulle oma armastust. Oled täielikult avanenud ja võtad kõik armastuse ja tänuga vastu. Hingad koos puude ja põõsatega. Voolad koos jõgedega - oled üks kõige elava ja olevaga. Sa naudid seda ja naeratad. See on imeline hea tunne.

Sa tunned kuidas meie väike Eestimaa, kõik elav ja olev siinsamas, saadab sulle armastust. Sa naudid seda ja naeratad.See on imeline hea tunne.

Saadad mõttes valgust, armastust, kõigile neile, kes hetkel koos sinuga mediteerivad. Oma lähedastele, sõpradele, iseendale. Sa naudid seda ja naeratad. See on imeline hea tunne.

Ja sa tunned kuis kõigilt neilt kiirgab soojust,valgust ja armastust SINULE. Sa naudid seda ja naeratad.See on imeline hea tunne.

Sa oled nüüd lõpetanud, naudi seda tunnet,mis sinus on. Ole tänulik-oled loonud armastuse sfääri endale, Eestimaale ja Maailmale.Võta endale veidi aega.

Siruta nüüd näppe,varbaid,käsi jalgu. Ava silmad ja naerata. Ringuta, painuta.

AITÄH SULLE.

Tee meditatsiooni iga päev, lase see voolama eneses. Näpuga järge pole mõtet ajada. Liigu nii kuidas vaim ja sisetunne sind juhivad. Naudi seda. Naerata.Tasapisi tekib sul oma sõnastus.

Naeratame koos.

Ralf

 1. adyashanti ütleb:

  ei tööta, kahju küll :(

 2. MAVIS CALOS ütleb:

  Tähelepanu !!! minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing. Attention !!! my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.

 3. Claudia Klein ütleb:

  Tere ja Tere tulemast Spotcapi ülemaailmsetesse laenuteenustesse. Minu nimi on Claudia Klein, olen laenuandja ja ka laenukonsultant. Kas vajate rahalist tugevdamist? kas vajate laenu erinevatel eesmärkidel? Kui vastus on jaatav, soovitan teil pöörduda minu ettevõtte poole | spotcapglobalservices@gmail.com | või kirjuta meile WhatsApp: +4915758108767 | ja teie kontol on laen 24 tunni jooksul, kuna pakume suurepäraseid laenuteenuseid kogu maailmas. Pakume kõikvõimalikke laenuteenuseid (isiklik laen, ärilaen ja palju muud), pakume nii pika- kui ka lühiajalisi laene ning lisaks saate laenata kuni 15 miljonit eurot. Minu ettevõte aitab teil mitmesuguste laenutoodete abil saavutada mitmesuguseid eesmärke. Me teame, et seadusliku laenu saamine on alati olnud tohutu probleem Üksikisikute jaoks, kellel on rahalisi probleeme ja kes vajavad selle lahendamist, on paljudel inimestel kõrgete intresside tõttu nii keeruline omakapitalilaenu saada kohalikest pankadest või muudest finantseerimisasutustest. määr, ebapiisav tagatis, võla ja sissetuleku suhe, madal krediidiskoor või muud põhjused Enam pole ooteaegu ega stressirohkeid pangavisiite. Meie teenus on saadaval ööpäevaringselt - saate laenu ja teha tehinguid igal ajal ja igal pool, kus seda vajate Pakume 24-tunnist maailmatasemel laenuteenust. Päringutele / küsimustele? - Saada e-kiri aadressile | spotcapglobalservices@gmail.com | või kirjuta meile WhatsApp: +4915758108767 | & Saate vastuse hetkega. Teie pere, sõbrad ja kolleegid ei pea teadma, et teil on vähe raha, lihtsalt kirjutage meile ja saate laenu. Teie rahaline vabadus on teie kätes!

 4. Leores M Jazbel ütleb:

  Hello Dearest Client In the past few years we were unable to locate you through our advanced search. We are the Board of Directors at a Vault , Financial & Security Institute here in Barcelona. We are contacting you, based on a Financial Opportunity I Had discovered here in our Bank..It’s about an abandoned funds in our safety deposit vault, that belongs to one of your deceased family with the same Last Name. For more information, Kind response to this private email: bertoli@consultant.com Or send us an urgent fax: +34911820387 with a photo copy of this email you received with your full names and address . Then introducing you, knowing how to proceed with the claiming funds . From the Board of directors Ms Silva Vargas Bertoli Inocencio

 5. TESTIMONY ütleb:

  TESTIMONY ON HOW I GOT MY LOAN FROM A GENUINE FINANCE COMPANY LAST WEEK. Email for immediate response: drbenjaminfinance@gmail.com I am Mrs,Kate Brownie by name, I live in United State Of America, who have been a scam victim to so many fake lenders online between November last year till July this year but i thank my creator so much that he has finally smiled on me by directing me to this new lender who put a smile on my face this year 2020 and he did not scam me and also by not deceiving or lying to me and my friends but however this lending firm is BENJAMIN LOAN INVESTMENTS FINANCE (drbenjaminfinance@gmail.com) gave me 2% loan which amount is $900,000.00 united states dollars after my agreement to their company terms and conditions and one significant thing i love about this loan company is that they are fast and unique. {Dr.Benjamin Scarlet Owen} can also help you with a legit loan offer. He Has also helped some other colleagues of mine. If you need a genuine loan without cost/stress he his the right loan lender to wipe away your financial problems and crisis today. BENJAMIN LOAN INVESTMENTS FINANCE holds all of the information about how to obtain money quickly and painlessly via Call/Text: +1(415)630-7138 Email: drbenjaminfinance@gmail.com When it comes to financial crisis and loan then BENJAMIN LOAN INVESTMENTS FINANCE is the place to go please just tell him I Mrs. Leores Jazbel direct you Good Luck.......................

 6. Claudia Klein ütleb:

  Hooaja komplimendid !! Kas vajate väga madala intressimääraga laenu? Taotlege kohe laenu Spotlight Global Services'is. * Kas otsite raha oma ettevõtte loomiseks? * Kas otsite laene suurte projektide elluviimiseks? * Kas vajate vähem kui 24 tunni jooksul laenu? * Kas vajate kiiret laenu erinevatel eesmärkidel? * Kas majanduse raskused mõjutavad teid? * kas teie pank või mõni muu finantsasutus on teile laenu andmisest keeldunud? Kui teie vastus on jaatav, saab minu firma teile abiks olla. Pakume parimaid laenuteenuseid kogu maailmas. Pakume teile suurepärast võimalust saada soodsat rahastamist isikliku laenuga kuni 5 miljonit eurot ja ärilaenuga kuni 15 miljonit eurot. Lepingu tingimused on selged ja mõlemad pooled korraldatud. Igakuiseid makseid ja tagasimakseperioode saab kohandada vastavalt teie rahalistele võimalustele. Tänu individuaalsele lähenemisele individuaalsetele vajadustele saavad peaaegu kõik taotlejad laenu. Huvitatud isikud või ettevõtted peaksid meile kirjutama: E-post: spotlightglobalservices@gmail.com | WhatsApp: +4915758108767 Saate meid hõlpsasti meie veebisaidil vaadata: || https://spotlightglobalfin.wixsite.com/financial || Oleme kirglik finantsilise kaasatuse arvestamise nimel. Meie laenud ja investeerimistooted on loodud selleks, et pakkuda teile mugavust ja väärtust. Spotlighti globaalsete finantsteenuste abil saate hüvasti jätta kogu oma finantskriisi ja raskustega, kuna oleme sertifitseeritud, usaldusväärsed, usaldusväärsed, tõhusad, kiired ja dünaamilised Soe soov Claudia Klein

 7. Wagner Clerk ütleb:

  Kuidas ma Christy Walton Finance'ilt laenu sain, olen sattunud petuskeemide kätte, kuni kohtun selle ustava laenuandjaga, kes andis mulle 50 000 euro suuruse laenu, ja nüüd usun, et on veel tõelisi veebilaenuandjaid, siin on meil (christywalton355@ gmail.com) laenuandja kohta, kui vajate rahalist abi, võite temaga abi saamiseks ühendust võtta: christywalton355@gmail.com

Jäta kommentaar

Tekkis küsimus või ettepanek?

Anna endast teada ja teeme koos keskkonna paremaks:


Et saaksime vastata Sulle, siis sisesta ka e-post: