Sirge tasakaalustatud rüht kindlustab sulle avatud energiakanalid. Viimane omakorda annab sulle üheks saamise looduse energiatega. Ühes rütmis võnkumise koos kõige elava ja olevaga. Su süda põksub koos kõige elavaga.

Kui voolik murda kokku, ei ole võimalik kasta. Vesi ei voola selles. Kui voolik on osaliselt kinni muljutud, siis vesi küll voolab aga aeglaselt. Pealegi hakkab takistuse kohale sadestuma mustus, mis omakorda vähendab voolukiirust. Sama toimub ka inimese energiakanalites. Kui need saavad kokku surutud sisepingete tõttu, jääb meist läbivoolava energia hulk napiks. Allikas hakkab kuivama. Meie, kes me sõltume energiast, jääme kängu - haigestume,  muutume laisaks, kaob intuitsioon jne.

Rühti korrastada on lihtne:
1. Toeta selg vastu seina.
2. Jälgi, et kannad, sääred, tuharad, õlalabad ja kukal puudutaksid seina.
3. Tõmba kõht sisse, jälgi et seina ja vöökoha vahele mahuks üks sõrm. Kui vahe on laiem, pinguta kõhtu sisse.
4. Vaade on suunatud ette.

Nüüd püüa end selles asendis lõdvestada. Astu samm seinast eemale, säilitades samas korrektne asend. Las kehamälu talletab selle hetke. Kujuta ette: oled kui dushi all. Mõnus, soe vesi voolab sust läbi. Paneb su vibreerima ja kõikuma. Sa naudid seda ja naeratad. Nüüd astu tagasi seina äärde. Kontrolli oma kehaasendit, eriti kõhtu. Lase ka seina ääres oleval energial endast läbi voolata. Astu veel samm ette. Tunneta ennast ja oma ühendust maailmaga. Naudi ja naerata.

Tee niikaua kui aega jätkub. Hea harjutus lõunavaheajaks. Sobib ka peale peale paaritunnist istumist, virgutuseks.

Tee harjutusi iga päev.

Naeratame:)
Ralf

  1. MAVIS CALOS ütleb:

    Tähelepanu !!! minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing. Attention !!! my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.

  2. Claudia Klein ütleb:

    Tere ja Tere tulemast Spotcapi ülemaailmsetesse laenuteenustesse. Minu nimi on Claudia Klein, olen laenuandja ja ka laenukonsultant. Kas vajate rahalist tugevdamist? kas vajate laenu erinevatel eesmärkidel? Kui vastus on jaatav, soovitan teil pöörduda minu ettevõtte poole | spotcapglobalservices@gmail.com | või kirjuta meile WhatsApp: +4915758108767 | ja teie kontol on laen 24 tunni jooksul, kuna pakume suurepäraseid laenuteenuseid kogu maailmas. Pakume kõikvõimalikke laenuteenuseid (isiklik laen, ärilaen ja palju muud), pakume nii pika- kui ka lühiajalisi laene ning lisaks saate laenata kuni 15 miljonit eurot. Minu ettevõte aitab teil mitmesuguste laenutoodete abil saavutada mitmesuguseid eesmärke. Me teame, et seadusliku laenu saamine on alati olnud tohutu probleem Üksikisikute jaoks, kellel on rahalisi probleeme ja kes vajavad selle lahendamist, on paljudel inimestel kõrgete intresside tõttu nii keeruline omakapitalilaenu saada kohalikest pankadest või muudest finantseerimisasutustest. määr, ebapiisav tagatis, võla ja sissetuleku suhe, madal krediidiskoor või muud põhjused Enam pole ooteaegu ega stressirohkeid pangavisiite. Meie teenus on saadaval ööpäevaringselt - saate laenu ja teha tehinguid igal ajal ja igal pool, kus seda vajate Pakume 24-tunnist maailmatasemel laenuteenust. Päringutele / küsimustele? - Saada e-kiri aadressile | spotcapglobalservices@gmail.com | või kirjuta meile WhatsApp: +4915758108767 | & Saate vastuse hetkega. Teie pere, sõbrad ja kolleegid ei pea teadma, et teil on vähe raha, lihtsalt kirjutage meile ja saate laenu. Teie rahaline vabadus on teie kätes!

Jäta kommentaar

Tekkis küsimus või ettepanek?

Anna endast teada ja teeme koos keskkonna paremaks:


Et saaksime vastata Sulle, siis sisesta ka e-post: