Täna hommikul ärgates oli kuidagi selge ja helge tunne.Hästi väljapuhanud ja reibas.Sirutasin end ja tajusin oma keha erilisust, jõudu ja energiat õhkus igast rakust.Ja siis avastasin näppudel prisked rakud.Ka kõri oli veidi kähe.Tasapisi hakkas eilne pööripäeva öö silme eest läbi jooksma.

Jalutasime rahvaga umbes tunnikese metsas,tegelesime ruunidega ja otsisime laevukeste valmistamiseks materjali.Istusime lõkke ääres,meisterdasime oma ristlejaid ja mõtlesime taotlusele,mille koos lootsikuga kõiksusse saata.Paadid läksid purjetama jõele-koos küünaldega,mis teed valgustavad ja soovidega,mis täituvad ja samaanitrummi helidega,mis tuult purjedesse lisavad.Ise peame vaid oma taotlusi konkreetsete tegudega toetama.Kui soovid loterii peavõitu ja ühtki piletit ei osta,siis on ka raske midagi võita.Uuesti lõkke äärde kogunenud panime samaanitrummi tümpsums.Iga soovija sai oma rütmi,oma maailmatunnetuse oma valu ja rõõmu läbi trummi taevalaotusse taguda.Lasime oma hääled vabaks ja trumm jõudis lõpuks pöörasesse rütmi.Tundsin kuis mu kõri läks valusaks,seejärel tundsin torkimist rinnus ja lõpuks alakõhus.Näpud tulitasid trummipulgast.Läbi valu kadusid ka seismajäänud energiad minust.Trumm vaikis tasapisi.Tekkinud vaikuses ja rahus tegime maditatsiooni.Laadisime endas vabanenud kohad armastusega ja jõuga edasi liikuda.Me istusime edasi,vaatasime lõket,lasime tule elemendi enesesse.Nautisime vaikust endas ja maailmas.Lõokesed laulsid meile ja maailmale.Peale rahva lahkumist istusin,siis lamasin tule ääres.Nii hea oli lihtsalt olla,jalad Rexu selja peal.Kui silmad avasin oli väljas valge. Kuidagi selge ja helge tunne oli kehas.Hästi väljapuhanud ja reibas.Sirutasin end ja tajusin oma keha erilisust ,jõudu ja energiat õhkus igast rakust.Tundsin end üks olevan kõigega mu ümber.

Ralf

  1. MAVIS CALOS ütleb:

    Tähelepanu !!! minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing. Attention !!! my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.

Jäta kommentaar

Tekkis küsimus või ettepanek?

Anna endast teada ja teeme koos keskkonna paremaks:


Et saaksime vastata Sulle, siis sisesta ka e-post: