Cau.Pööripäeva matk läks mõnusalt.Päikest vihma,väsimust,eneseületust,ha​rmoonia energiat ja armastust.Unustamatu oli pööripäeva öine retk Kakaerdi järve äärde.Tahtmatult ajasime lendu 1000-kond.. veelindu,kes siis vihinal,plärinal kaagutades kõikjal meie peade kohal tiirutasid.Lihtsalt hea oli õhtul lõkkesse vaadata ja üksteisele harmoonia energiat lasta.Imeline oli Valgehobuse mäe tornis lasta end päikesel Soojendada ja vaadata metskohale tõusvaid uduviirge.Minul möödusid need päevad paastudes.Kogu kõht lõi särama kui kodus aeglaselt ja mõnuga 1 väikese koduaia tomati pikalt ja põhjalikult nahka pistsin.Insenerioskused panime mängu paarist toikast silda Tarvasjõele ehitades.Kõigile osalejaile jääb unustamatu mälestus suurtest vihmadest üleujutatud oja ja kogu muda ja sopa paljajalu läbimine.

Suur tänu kõigile osalejaile.Tegite mu päevad ilusaks.Nautisime koos üksteist ja neid mõnusaid hetki

Ralf

  1. Lea ütleb:

    Tervitus kõigile kaasteelistele! Teise päeva matk jääb nüüd küll tükiks ajaks meeltesse, kui üks kallis asi - oma vihmas ja päikeses. Kõik need katsumused aitasid justkui luua ülevat meeleolu keset ürgset loodust. Fantastiliselt tore oli üle pika aja kogeda kulgemist looduse võimuses... Tänud Sulle Ralf ja teised teelolijad!

  2. MAVIS CALOS ütleb:

    Tähelepanu !!! minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing. Attention !!! my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.

Jäta kommentaar

Tekkis küsimus või ettepanek?

Anna endast teada ja teeme koos keskkonna paremaks:


Et saaksime vastata Sulle, siis sisesta ka e-post: